CHŁOPI

More

 

 

More

 

 

More

 

 

More

 

 

More

Nowy sezon rozpoczęła premiera ,,Cudu albo Krakowiaków i Górali” w reżyserii Michała Zadary.

Klasyczna inscenizacja, w której wszystko zaczyna się psuć, niezwykle przypadła do gustu publiczności: http://muzyczny.org/pl/spektakle/108-cud-albo-krakowiaki-i-gorale.html .

Właśnie serią przedstawień ,,Krakowiaków…” na Dużej Scenie oraz ,,Pchły Szachrajki” na Scenie Nowej na dobre wkroczyliśmy w teatralną jesień.

Październik wypełniony jest różnorodnymi propozycjami repertuarowymi – zagramy m.in. znane ,,Ghost”, ,,Lalkę” i ,,Okno na parlament”, spektakl roku 2017 ,,Wiedźmin”, nowy spektakl Sceny Kameralnej ,,O czułości” (http://muzyczny.org/pl/spektakle/64-o-czulosci-piosenki-kurta-tucholsky-ego.html) oraz ,,Brzechwę dla dzieci”.
W listopadzie czekają nas mocne wrażenia za sprawą rapersko – klubowej wersji Dekalogu – ,,Tlenu” (http://muzyczny.org/pl/spektakle/64-o-czulosci-piosenki-kurta-tucholsky-ego.html). Wróci także ,,Gorączka sobotniej nocy” i ,,Notre Dame de Paris”, który żegnamy w 2019 roku. Fani komedii już zarezerwowali bilety na ,,Szalone nożyczki”. Dowcipne i pikantne teksty Widzowie usłyszą także w ,,Scenach miłosnych dla dorosłych”.
Przed rozpoczęciem okresu świąteczno-noworocznego zapraszamy jeszcze na klasykę ,,Skrzypka na dachu” i ,,Chłopów”. Dla najmłodszych Widzów zagramy ,,Piotrusia Pana” w technologii 3D, dla starszych – ,,Tuwima dla dorosłych”.

Zapraszamy!