Something Rotten

 

More

 

 

More

 

 

More

 

 

More

Premierą musicalu ,,Hairspray” w reż. Bernarda Szyca rozpoczęliśmy sezon 2019/2020. Wrzesień spędzimy w klimacie lat sześćdziesiątych. W dniach 16-21.09  w naszym Teatrze odbędzie się coroczny Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. W październiku wracamy do stałych propozycji naszego repertuaru.

Na Dużej Scenie na początek przygody Geralta z Rivii. Po ,,Wiedźminie”, zapraszamy na zabawną inscenizację ,,Cudu albo Krakowiaków i Górali” Michała Zadary oraz hitowy ,,Notre Dame de Paris”. To już ostatnia okazja, by przenieść się do XV-wiecznego Paryża i dać się uwieść niezwykłej historii Dzwonnika z Notre Dame. Na początku listopada pożegnamy ten tytuł.

Na Nowej Scenie jesienią proponujemy farsę ,,Okno na parlament” i spektakl o relacjach damsko-męskich ,,Sceny miłosne dla dorosłych”. Naszych najmłodszych Widzów zapraszamy na bajkę ,,Pchła Szachrajka”.

Na Scenie Kameralnej natomiast, zagramy ,,O czułości” oraz najbardziej zwariowany musical świata ,,The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”, który miał premierę w tym roku.

Repertuar na kolejne miesiące, aż do czerwca 2020 roku, znajduje się na naszej stronie internetowej, w zakładce REPERTUAR.

Bilety można kupić w kasach Teatru lub ONLINE.

Zapraszamy serdecznie!