More

 

 

More

 

 

More

 

 

More

 

 

More

W domu też jest NAJ” to nowa akcja naszego Mecenasa Głównego na czas narodowej kwarantanny.

 

Grupa LOTOS rozpoczęła w mediach społecznościowych akcję #wDomuTezJestNAJ, która łączy w sobie różnorodne działania online i stanowi rozszerzenie platformy komunikacyjnej marki LOTOS  „NAJ nie bierze się znikąd”. 

Śledząc posty z hasztagiem #wDomuTezJestNAJ można bez wychodzenia z domu spotykać się m.in. ze sportowcami i artystami. W inicjatywie bierze udział kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz, polscy skoczkowie narciarscy, tenisista Hubert Hurkacz czy popularyzator nauki Tomasz Rożek. Polacy zostaną zaproszeni także na wydarzenia kulturalne i naukowe udostępniane online. Przewidziane są też konkursy z nagrodami, materiały wideo stworzone przez ambasadorów marki LOTOS oraz zaproszonych do akcji gości, streaming, gry online oraz platforma internetowa będąca hubem komunikacyjnym wszystkich aktywności. W projekcie biorą udział również Artyści naszego Teatru.

Grupa LOTOS od samego początku pandemii prowadzi szereg działań nakierowanych na pomoc dla placówek medycznych i służb mundurowych. Koncern przekazał w sumie 7 mln zł na wsparcie polskiej służby zdrowia. Ponadto, na wybranych stacjach LOTOS funkcjonariusze służb mundurowych otrzymują darmowe napoje, a 7. Pomorska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej może uzupełnić paliwo nie ponosząc żadnych kosztów. Koncern zdecydował się rozszerzyć swoje działania i wesprzeć wszystkich Polaków, którzy z powodu obecnej sytuacji pozostają w domach.

LOTOS od lat wspiera działania i wydarzenia w obszarze sportu i kultury. Jest m.in. oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej, Polskiego Związku Narciarskiego czy Polskiego Związku Tenisowego. Realizuje też - we współpracy z Akademią Piłkarską LG - program Piłkarska przyszłość z LOTOSEM, dedykowanego najmłodszym.

Informacje o akcjach pomocowych dot. walki z koronawirusem można znaleźć tutaj: odpowiedzialny.lotos.pl/2935/spoleczenstwo/pomagamy_w_walce_z_koronawirusem.

 

Akcję #wDomuTeżJestNAJ” można śledzić tutaj: facebook.com/EmocjeDoPelna/.