Tancerka i choreografka. Prace w zawodzie tancerza podjęła w 1993 roku, po zakończeniu kariery sportowej (gimnastyka sportowa).

 

Jako tancerka i aktorka brała udział w licznych produkcjach telewizyjnych i kinowych („13 posterunek” w reż. M. Ślesickiego, „Ubu król” w reż. P. Szulkina).

 

Występowała w wielu spektaklach teatralnych, takich jak: „Bajor w Buffo” w reż. J. Józefowicza w Studio Buffo w Warszawie, „Pan Twardowski” J. Grzywacza w reż. K. Jasińskiego i „Królewna Śnieżka” wg braci Grimm w reż. K. Kolbergera w Teatrze Komedia w Warszawie, „Jeździec burzy” A. Jakubika w reż. autora wTeatrze Rampa w Warszawie, „Opentaniec” w reż. J. Stańka w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Czerwony Kapturek” M. Kowalewskiego w reż. K. Adamskiego w Teatrze Na Woli w Warszawie.

 

Jako choreografkę i tancerkę można ja było oglądać w przedstawieniu „Metropolis Show” w Japonii i w produkcji telewizyjnej „Brell” w reż. R. Kołakowskiego Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie.

 

Jako Dance Capitan współpracowała z Jarosławem Stańkiem w ramach produkcji „Hair” G. MacDermota w Maag Hall w Zurichu.

 

W 2008 - była choreografką musicalu w „Boyband” P. Quiltera w reż. T. Dutkiewicza w Teatrze Komedia w Warszawie. Współpracowała jako choreografka z A. Wajdą przy filmie Tatarak, z G. Kuczeriszką przy serialu „Teraz albo nigdy”, z M. Kwiecińskim przy filmie „Jutro idziemy do kina” oraz z K. Langiem przy „Miłości na wybiegu”.

 

W 2009 - zrealizowała jako choreografka „High School Musical” w Gliwickim Teatrze Muzycznym.

 

W 2010 - musical „Carmen Latina” C. McLeoda oraz spektakl „Iwona, księżniczka Burgunda” W. Gombrowicza w reż. S. Máté w Teatrze Powszechnym w Radomiu.

 

W 2011 - musical „The Rocky Horror Show” w Och-Teatrze w Warszawie.

 

W 2012 - musical „Tarzan” w Domu Muzyki I Tańca w Zabrzu w reż. Tomasza Dutkiewicza, „I love You” w Teatrze Buffo w Warszawie w reż. Davida Foulkesa.

 

W 2013 - „Histerie Miłosne”w reż. Piotra Jędrejasa w Teatrze Buffo w Warszawie oraz „Klatka Wariatek” (La Cage aux Folles) w reż. Grzegorza Chrapkiewicza, „Zorro” w reż. Tomasza Dutkiewicza w Teatrze Komedia (Warszawa).

 

W ostatnich latach współpracuje z domem producenckim Akson Studio tworząc choreografię i ruch w filmach fabularnych, np. „Miasto 44” w reż. Jana Komasy, „Persona non grata” - film w kooprodukcji polsko-japońskiej w reż. Cellina Glucka, a także w serialach telewizyjnych „Hotel 52” i „Przepis na życie”.