Aktorka, solistka Teatru Muzycznego w Gdyni. Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno - Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni i Zarządzania Instytucjami Artystycznymi na Uniwersytecie Gdańskim. Magister Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Pochodzi z Pyskowic na Śląsku (biegle włada gwarą śląską). Z tańcem, śpiewem i teatrem związana od najmłodszych lat. Uwielbia koty, Escape Roomy i jazdę na rolkach.

Występowała w następujących spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni:
„Cud albo krakowiaki i górale” (reż. M. Zadara, 2018), „Czyż nie dobija się koni” - Rosemary Loftus (spektakl dyplomowy, reż. M. Talarczyk, 2016), „Ghost” (reż. T. Dutkiewicz, 2015), „Zły” (reż. W. Kościelniak, 2015), „Shrek” (reż. M. Korwin, 2011).

Współpracuje z:
Teatrem Muzycznym w Poznaniu, wcielając się w rolę Mistrzyni Ceremonii w musicalu „Pippin” w reż. J. Połońskiego,
Kujawsko-Pomorskim Teatrem Muzycznym w Toruniu, kreując rolę Monici w „Friends – The Musical Parody” w reż. A. Płoszajskiej.

W PPSWA współpracowała z Uckermärkische Bühnen Schwedt, gdzie występowała w spektaklu „Romeo & Juliet” oraz jako księżniczka Quatrulda w „Willi bald im Elfenwald”.

W 2010 roku Wraz z DJ C-Boolem nominowana do prestiżowej nagrody Eska Music Awards za utwór „Body & soul”.
W 2022 roku piosenką „Stu policjantów” zwyciężyła odcinek „Szansy na Sukces” z udziałem Justyny Steczkowskiej, zapewniając sobie miejsce w finale.