Tancerz, aktor musicalowy. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Od dziecka związany ze sceną. Swoją artystyczną przygodę zaczął w wieku 9 lat ucząc się gry na skrzypcach w szkole muzycznej, z której odszedł po 3 latach. Wtedy odkrył taniec.

Zaczynał od hip-hopu. Potem pokochał również takie style jak jazz, współczesny, popping i house. Brał udział w wielu warsztatach, konkursach i przeglądach - nie tylko tanecznych, ale również aktorskich. Z wiekiem pasja się pogłębiała i w wieku 17 lat miał okazję prowadzić swoje pierwsze zajęcia taneczne w Kwidzyńskiej szkole tańca Loud Street Dance, w której jednocześnie szkolił swój warsztat. W 2017 roku dostał się do Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, gdzie mógł pogłębiać wiedzę z zakresu aktorstwa, tańca i wokalu.

W 2020 roku wystąpił w teledysku rapera - Floral Bugsa, do którego współtworzył choreografię. W 2021 roku tańczył na otwarciu Gali Mistrzostw UEFA2021. W tym samym roku dostał etat w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie obecnie pracuje i spełnia swoją pasję występowania na scenie.