Urodziła się w 1998 roku w Pucku. Studiuje musical na Akademii Muzycznej im. Stanislawa Moniuszki w Gdańsku. Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz Zarządzania Instytucjami Artystycznymi Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I oraz II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, w klasie śpiewu solowego. Na gdyńskiej scenie występowała już podczas studiów, jako aktorka zadebiutowała natomiast w spektaklu „Mistrz i Małgorzata”. Kochająca muzykę od pierwszych momentów życia. W dzieciństwie trenowała gimnastykę artystyczną i pływanie, rozwijała się w puckich grupach teatralnych oraz. Miłośniczka współczesnego musicalu, śpiewu koloraturowego, Arii Królowej Nocy, wieczorów spędzonych w pokoju przy akompaniamencie pianina. Wolny czas spędza na spacerach z ukochanym psem.

Występowała w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni:
„Kokaina” (spektakl dyplomowy, reż. Elżbieta Mrozińska, 2021), „Hairspray” (reż. Bernard Szyc, 2019), „Cud albo Krakowiaki i Górale” (reż. M. Zadara, 2018), „Gorączka Sobotniej Nocy” (reż. Tomasz Dutkiewicz, 2018).

W Kujawsko-Pomorskim Teatrem Muzycznym w Toruniu gra Phoebe w produkcji „Friends. The Musical Parody” w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej.