Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie (2003). Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie (1998). W orkiestrze Teatru Muzycznego w Gdyni od 2002 r. Inspektor orkiestry od 2014r. Gra na puzonie tenorowym, basowym i na tubie.

 

 

Gra w spektaklach:

 

  • „Piotruś Pan” - puzon basowy, tuba, reż. J. Józefowicz (2016)
  • „Ghost” - puzon, inspektor orkiestry, reż. T. Dutkiewicz (2015)

  • „Zły” - puzon, tuba, reż. W. Kościelniak (2015)

  • „Przygody Sindbada Żeglarza”, reż. J. Kilian (2014)

  • „Chłopi” - tuba, reż. W. Kościelniak (2013)

  • „Shrek” - puzon, reż. M. Korwin (2011)

  • „Grease” - puzon, reż. M. Korwin (2011)

  • „Spamalot” - puzon, reż. M. Korwin (2010)

  • „Lalka” - puzon, puzon basowy, reż. W. Kościelniak (2010)

  • „Skrzypek na dachu” - puzon, reż. J. Gruza (2008)

 

 

Grał w następujących spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni:

 

„Mały książę” (reż. R. Komassa, 2010), „My fair lady” (reż. M. Korwin, 2009), „Piękna i bestia” (reż. M. Korwin, 2008), „Francesco” (reż. W. Kościelniak, 2007), „Fame” (reż. J. Staniek, 2007), „Kiss me, Kate” (reż. M. Korwin, 2006), „Footloose – wrzuć luz!” (reż. M. Korwin, 2006), „Dracula” (reż. M. Korwin, J. Staniek 2004), „Pinokio”, reż. B. Szyc (2003), „Chicago” (reż. M. Korwin, 2002), „Jesus Christ Superstar” (reż. M. Korwin, 2002), „Szachy” (reż. M. Korwin, 1999)

 

 

 

Współpracował z wieloma teatrami:

 

W Teatrze Roma w Warszawie, grał w spektaklach: „Crazy for you”, „Miss Saigon”, „Piotruś Pan”, „Orfeusz w piekle”. W Teatrze Polskim w Warszawie, grał w spektaklu „Igraszkach z diabłem”. W Teatro Municipal De Santiago de Chile, grał w „Don Giovannim”. W AMFC w Warszawie, grał w „Eugeniuszu Onieginie” oraz w „Skrzypku na dachu”. Współpracował także z Teatrem Buffo i Teatrem Sabat.

 

Grał z filharmoniami w Płocku, Olsztynie, Koszalinie, Toruniu, z Polską Filharmonią Kameralną w Sopocie oraz z Capella Gedanensis.

 

Brał udział w wielu nagraniach i koncertach z Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Warszawie.

 

Grał w Amar Orchestra na statku pasażerskim Norwegia Crown, m.in. z Elvy Rose (USA), Paul Emanuele (Wielka Brytania), Sonny Rose (USA), „Dr. Watson” (USA), Geraldine Doyle (Irlandia), George Solomon (USA).

 

Wielokrotnie brał udział w tournee musicalowych po Europie.

 

Wystąpił w prapremierze światowej Koncertu na Puzon solo i Orkiestrę Smyczkową prof. B. Konowalskiego wykonywanej z Nowosądecką Orkiestrą Symfoniczną.

 

Współtworzył i brał udział w przedstawieniu „Blask” (muzyka żydowska) i uczestniczył w nagraniu płyty ze spektaklu.
 

Koncertował z blaszanymi zespołami kameralnymi w kraju i za granicą.

 

Pochodzi z Koszalina. Hobbystycznie interesuje się elektryką i instalacjami z nią związanymi. Posiada świadectwa kwalifikacyjne w zawodzie oraz państwowe uprawnienia SEP.