Absolwent Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej stopnia Podstawowego i Licealnego im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku. W orkiestrze Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni od 1997 r. Gra na perkusji.

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

 • II miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Perkusyjnych Zespołów Kameralnych w Opolu

 • Stypendium Rządu Niemieckiego na udział w Seminarium Muzycznym w Weimarze.

 • Stypendium Prezydenta Miasta Sopotu.

 

 

Gra w spektaklach:

 

 • „Piotruś Pan” - instrumenty perkusyjne, reż. J. Józefowicz (2016)
 • „Ghost” - instrumenty perkusyjne, reż. T. Dutkiewicz (2015)

 • „Pchła Szachrajka” - elementy perkusyjne, reż B. Szyc (2012)

 • „Shrek” - instrumenty perkusyjne, reż. M. Korwin (2011)

 • „Grease” - instrumenty perkusyjne, reż. M. Korwin (2011)

 • „Spamalot” - instrumenty perkusyjne, reż. M. Korwin (2010)

 • „Skrzypek na dachu” - perkusja, reż. J. Gruza (2008)

 • „Pinokio”, reż. B. Szyc (2003)

 

 

Współpracuje z Polską Filharmonią Bałtycką, Operą Bałtycką, Capella Gedanensis, Gdańską Grupą Perkusyjną, Jeunesses Musicales, Junge Philharmonie Koln, Mallet Duo. Występuje również z koncertami solowymi.

 

 

Grał w następujących spektaklach Teatru Muzycznego:

 

„Fame” (reż. J. Staniek, 2007), „Footloose – wrzuć luz!” (reż. M. Korwin, 2006), „Kiss me, Kate” (reż. M. Korwin, 2006), „Kiss me, Kate” (reż. M. Korwin, 2006), „Przygody Koziołka Matołka” (reż. Z. Sikora, 2005), „Słowa – Jacek Kaczmarski” (reż. M. Korwin, 2005), „Dracula” (reż. M. Korwin, J. Staniek 2004), „Night Fever” (reż. M. Korwin, 2004), „Klatka wariatek” (reż. M. Korwin, 2003), „Klatka wariatek” (reż. M. Korwin, 2003), „Hair” (reż. W. Kościelniak, 2003), „Chicago” (reż. M. Korwin, 2002), „Okno Mistrza Świata” (reż. J. Buchwald, 2002), „Jesus Christ Superstar” (reż. M. Korwin, 2002), „Atlantis” (reż. M. Korwin, J. Staniek, 2001), „Szachy” (reż. M. Korwin, 1999), „Scrooge” (reż. M. Korwin, 1998), „Wichrowe Wzgórza” (reż. M. Korwin, 1998), „Z życia krawcowych musicalowych” (reż. A. Hanuszkiewicz, 1998), „Wichrowe Wzgórza” (reż. M. Korwin, 1998), „Evita” (reż. M. Korwin, 1997), „Koty i cała reszta” (reż. M. Ryś, 1996), „Czarodziej z krainy Oz” (reż. D. Miłkowski, 1996), „Les Miserables” (reż. J. Gruza, 1988), „Wonderful Word of Musical”,

 

 

Brał udział w wielu tournée musicalowych po Europie.

Występował ponadto w Künstlerhaus-Galerie S11 w Solothurn, w Evangelische Gemeindehaus w Grenzach, w Klubie Römervilla Grenzach Golf Club de Bossey w Bossey, w Kościele Katolickim w Wollbach, w Bürgermasterhaus w Essen-Werden, w KÖ-Galerie w Düsseldorfie , w zamku Schloss Hagenwil w Hagenwil, w Casino Saal w Bernie, w Konsulacie Generalnym Tajlandii w Genewie w Salle du Chateau w Corsier-sur-Vevey, podczas konferencji Conferie de la Chaine des Rotisseurs w Hotelu Bellevue Palace w Bernie, w Kościele Katolickim w Bichelsee, w Konsulacie Generalnym Meksyku w Bernie, w Stadt Bibliothek w St.Gallen, w Stift am Klausberg Göttingen, w Schloss Andelfingen, w La Schubertiade d'Espace w Neuchatel , w VHS Rheinfelden w Rheinfelden, podczas Moschti Fäascht w WindauHochschule für Musik w Kolonii, w Troisdorf-Mülenkoven w Bonn, podczas Musikfestwoche w Interlaken, w Frühlingskonzert Congress Centrum – Saal1 w Hamburgu, w Teatro Giardino w Asconie, w Ratuszu w Reinach, w Stadttheater w Winterthur, w Rokokosaal Kloster Kamp w Kamp-Lintfort, w Chateau d´Uberstorf w Ueberstorf, podczas Festiwalu Filmowego w Weil am Rhein, podczas Rheinweiler Schlossfest w Rheinweiler, Buskers Festival w Neuchatel, na Festiwalu "Klassik auf der Strasse" w Bad Ragaz , w Kościele Riethüsli-Hofstetten w St. Gallen, we Foyer du Vallon w Genf , w Cafeteria „Le Jardin” w Bazylei , w Uni Lausanne, w Reformierte Kirche w Bümpliz , w Grosse Saal von St.Chrischona podczas Schloss Bümpliz Jährliche Konferenz der EMK CH/F w Bazylei, Theatersaal w Beromünster, Naturisches Museum w Bernie, w „La Gracieuse” w Loney.

 

 

Pochodzi z Trójmiasta. Jego hobby to turystyka. Hoduje rybki akwariowe.